distrubúcia viniča a vinohradnícke služby

rehabilitačné pomôcky na sedenie

Súčasťou filozofie našej firmy je aj komplexné poradenstvo pri návrhu a realizácií výsadby vinohradov, odrodovej skladby a poradenstvo v oblasti chemickej ochrany rastlín.


Firma Vinteko vytvára svoju nezameniteľnú stopu na poli vinohradníctva s pomocou filozofie zameranej na komplexné poradenstvo a odbornosť. Súčasťou ich hodnôt je poskytovať klientom nielen kvalitné víno, ale aj odbornú pomoc pri každom kroku v procese od výsadby vinohradu po starostlivosť o rastliny.

Návrh a Realizácia Výsadby Vinohradov:

Pri výsadbe vinohradov Vinteko kladiem dôraz na individuálny prístup ku každému klientovi. Ich skúsený tím poradcov spolupracuje s vami na navrhovaní optimálnej výsadby vinohradu, zohľadňujúc jedinečné podmienky miesta a vaše preferencie v odrodovej skladbe. S presným pohľadom na detaily vytvárajú vinice, ktoré nesú osobný odtlačok každého klienta.

Odrodová Skladba s Láskou k Vínu:

Vinteko rozumie, že odroda je srdcom kvalitného vína. Ich poradenský tím vám pomôže vybrať správne odrody, ktoré najlepšie vyhovujú miestnym podmienkam a vašim preferenciám. S odborným pohľadom na pestovanie rastlín vytvárajú vinice, kde sa skladba odrody stáva jedným z najvýraznejších prvkov.

Chemická Ochrana Rastlín s Ohľadom na Životné Prostredie:

Vinteko je hrdé na to, že okrem výsadby a odrodovej skladby poskytuje aj poradenstvo v oblasti chemickej ochrany rastlín. Ich tím expertov venuje pozornosť nielen kvalite plodín, ale aj udržateľnosti. Sú zaviazaní k ekologicky zodpovednému prístupu k chemickým látkam, aby sa dosiahol optimálny výnos bez zbytočného zaťažovania životného prostredia.


Vinteko nesie v srdci svojej filozofie oddanosť poskytovaniu najlepšieho poradenstva a služieb v oblasti vinohradníctva. S ich komplexným prístupom k výsadbe, odrodovej skladbe a chemickej ochrane rastlín sa stávajú spojencom pre každého vášnivého vinára.

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
Priložte súbory (nepovinné)
Limit veľkosti každého súboru je 10.0 MB
  captcha
  Reload

  Vinič | Hrozno | Vinohrady | Služby Vinič | Hrozno | Vinohrady | Služby

  | www.vinteko.sk |
  media: Pixabay, HiClipart, PngAAA, Pexels
  , VINTEKO

   

  created by: Marek Sarvas