distrubúcia viniča a vinohradnícke služby

rehabilitačné pomôcky na sedenie

1. Vymedzenie pojmov

Prevádzkovateľ a predávajúci je: VINTEKO , spol. s r.o. 951 61 Telince 55
IČO: 365 18 727
DIČ: 2020146843
IČ DPH: SK2020146843

Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Nitra ,oddiel Sro, vložka číslo 10069/N
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Predávajúci predáva tovar ponúkaný na stránke spoločnosti kupujúcemu, ktorým je fyzická alebo právnická osoba, ktorá nakupuje tovar ponúkaný na internetovej stránke vinteko

2. Objednávanie tovaru (viničných sadeníc)

Pri predaji a kúpe viničných sadeníc platí, že sa jedná o živý materiál, preto naša spoločnosť preferuje osobný odber sadeníc v mieste sídla spoločnosti. Niektorí klienti však preferujú nákup prostredníctvom internetového predaja, týmto zákazníkom vychádzame v ústrety a ponúkame aj túto doplnkovú službu v našom predaji a to hlavne pre zákazníkov, ktorí sú mimo našej predajnej lokality. 

Klient si na našej www stránke po prezretí ponukového listu vyplní objednávkový formulár s aktuálnymi odrodami viničných sadeníc a počtom kusov. Zákazník odošle objednávkový formulár so svojim menom, priezviskom, e-mailovou adresou a telefónnym číslom, ktorý je doručený na e-mailovú adresu firmy. Týmto sa považuje objednávka za záväznú, ktorú však možno buď ďalšou objednávkou alebo telefonicky zmeniť až do doby, pokiaľ už nebola objednávka vybavená a odoslaná zákazníkovi. Na základe záväznej objednávky potvrdenej predávajúcim sa môže kupujúci rozhodnúť buď pre osobný odber tovaru, alebo pre zaslanie kuriérskou službou.

3. Dodanie tovaru a platobné podmienky

Osobný odber:

Spoločnosť VINTEKO, spol. s r.o. nemá stanovenú presnú dobu predaja viničných sadeníc, nakoľko sme limitovaní počasím, vegetačným obdobím a klimatickými podmienkami, ktoré sa každý rok menia. Obvykle je jarný predaj zahájený od začiatku marca do konca apríla a jesenný predaj od začiatku novembra do polovice decembra. V tomto období je možný osobný odber objednaných sadeníc podľa stavu dostupnosti na sklade, ktorý je uvedený pri jednotlivých odrodách. Odber je možný v čase predajných hodín, ktorý je uvedený na stránke firmy, na predajnom mieste na adrese sídla firmy.

Adresa pre osobný odber: VINTEKO spol. s r.o. 951 61 Telince 55.

Zasielanie tovaru prostredníctvom kuriérskej služby v rámci Slovenska a do ostatných členských štátov Európskej únie:

Po potvrdení e-mailu (objednávky) konateľom spoločnosti , zákazník poskytne svoje osobné údaje a to: meno, priezvisko, titul, adresu doručenia a telefonický kontakt konateľovi spoločnosti telefonicky alebo mailom, ktorý objednávku vybaví a následne odošle poštovým kuriérom na adresu zákazníka. Objednávky na zasielanie sa balia vždy iba v deň odoslania a doručujú v rámci Slovenska už na druhý deň. Ak dobierku z určitých dôvodov nebudete môcť prebrať, je potrebné nám to včas vopred oznámiť telefonicky a objednávku stornovať, prípadne dohodnúť iný náhradný termín odoslania. Tovar Vám bude zaslaný na základe záväznej potvrdenej objednávky na dobierku prostredníctvom kuriérskej služby .

Všetky ceny viničných sadeníc v Objednávke aj na stránke internetového obchodu sú uvedené aj bez DPH aj vrátane DPH. Cenu objednávky môže spotrebiteľ uhradiť:

- bankovým prevodom alebo

- priamym vkladom na účet predávajúceho alebo

- dobierkou, čiže v hotovosti pri prebratí tovaru

Kupujúci sa zaväzuje uhradiť cenu v lehote uvedenej v objednávke. Úhradou sa rozumie moment pripísania sumy na účet predávajúceho.

Platba pri doručení tovaru kuriérskou službou na Slovensko

Dobierka: sumu objednávky vyplatíte v hotovosti kuriérovi pri doručení, alebo vkladom na účet

Platba pri doručení tovaru kuriérskou službou do ostatných členských štátov EÚ:

Platba bankovým prevodom: sumu objednávky je nutné uhradiť bankovým prevodom na základe faktúry, ktorá Vám bude zaslaná na e-mail do 14 dní od dodania zásielky na účet dodávateľa.

Ak bude dodanie tovaru z technických, alebo iných dôvodov nesplniteľné, predávajúci sa zaväzuje o tom bezodkladne informovať kupujúceho a môže dôjsť k spoločnej dohode o dodaní tovaru v náhradnej lehote, alebo môže dôjsť ku stornovaniu objednávky.

4. Prepravné a balné

Prepravné náklady predávajúceho nie sú zahrnuté v kúpnej cene produktu. Tieto budú vyčíslené v cenovej ponuke zaslanej emailom a kupujúci sa zaväzuje uhradiť ich spolu s kúpnou cenou.

Objednané viničné sadenice dodávame na dobierku, ktorú platíte až pri ich prevzatí, alebo bankovým prevodom na účet predávajúceho. Náklady na poštovné a balné budú pripočítané k celkovej sume za sadenice a závisia od kuriérskej spoločnosti. Objednávky vybavujeme podľa možností v rámci jednej zásielky. Pri krátkodobej absencii niektorých objednaných odrôd sa môže stať, že Vaša objednávka bude vybavená v 2 alebo viacerých balíkoch.

5. Bezpečnosť a ochrana osobných údajov

Aktuálne znenie zásad ochrany osobných údajov nájdete na stránke firmy VINTEKO spol. s r.o. v časti Ochrana osobných údajov.

6. Zodpovednosť za vady, záruka a reklamácie

Pokiaľ sa dodané viničné sadenice napriek riadnej starostlivosti neujali, tak nás informujte obratom. Za škody spôsobené mechanickým poškodením, mrazom, suchom, horúcim počasím alebo nesprávnou starostlivosťou neručíme. Reklamácie sú riešené v súlade s občianskym zákonníkom. Pri reklamácii prosím kontaktujte predávajúceho mailom alebo telefonicky. Poškodenie spôsobené počas prepravy, chyby v spracovaní objednávky alebo zistené nedostatky nám nahláste prosím bezodkladne ihneď po obdržaní tovaru . Vašu reklamáciu vyriešime čo najskôr po obdržaní správy o reklamovanom tovare a príčinách reklamácie, najneskôr do 30 dní. Zásielky vrátené na dobierku nemôžeme z technických príčin akceptovať.

7. Záverečné ustanovenia

Prípadné spory medzi predávajúcim a spotrebiteľom je možné riešiť aj mimosúdnou cestou. V takomto prípade spotrebiteľ môže kontaktovať subjekt mimosúdneho riešenia sporov, ktorým je napr. Slovenská obchodná inšpekcia. Predávajúci odporúča zákazníkovi najskôr využiť kontakt na predávajúceho pre vyriešenie vzniknutej situácie skôr ako bude pristúpené k mimosúdnemu riešeniu sporu.

Tieto VODP sú platné a účinné od 01.01.2018 až do vydania alebo zmeny nových VODP. Predávajúci si vyhradzuje právo zmeniť VODP bez predchádzajúceho upozornenia.

Chcete sa niečo opýtať?

Polia označené (*) sú povinné.
Priložte súbory (nepovinné)
Limit veľkosti každého súboru je 10.0 MB
  captcha
  Reload

  Vinič | Hrozno | Vinohrady | Služby Vinič | Hrozno | Vinohrady | Služby

  | www.vinteko.sk |
  media: Pixabay, HiClipart, PngAAA, Pexels
  , VINTEKO

   

  created by: Marek Sarvas